Cwiczenia utrwalajace znajomosc alfabetu

Kiedy rozpoczynamy książkę z enova system, zazwyczaj posiadamy teraz o nim jakieś wiedze oraz wyrobione zdanie. Jednak jak więc jest z każdym innym doświadczeniem, mamy kilka faz poznania. Poczynając od nieświadomej nieumiejętności, gdy na ślepo staramy się wejść do celu, błądząc w zakamarkach struktury, o której nie mamy pojęcia. Spotykamy w coraz nowe sieci i zanurzamy się w ciasne i naturalne zaułki.

Zbieranie wiedzy Kiedy dość się porozbijamy na ślepo i stosujemy rozpoznawać zagrożenia, chodzimy na poziom świadomej nieumiejętności. Szukamy poradników czy innego przewodnictwa. Zbieramy świadomość i krok po kroku, staramy się zaczynać ją w mieszkanie. Bardzo silny etap. Toczymy się utartymi ścieżkami, zgodnie z określonymi wzorami. Pasmo niekończących się sukcesów. Ciągle kupujemy nową myśl a od czasu do momentu następuje próba zastosowania jej. Zaliczamy wpadki i znowu trzeba wrócić do tutorialu. Czasem grzebać dość dobrze w pogoni za informacją. Powtarzamy zwłaszcza też jedyne błędy, nabieramy uczucia i wypuszczamy na kolejny etap. Przez ciągłe powtarzanie spotykamy w rutynę i wykorzystujemy nieświadomej umiejętności. Wszystko w tymże sezonie idzie gdy po maśle. Nasza świadomość jest jeszcze popularniejsza. Nie boimy się dużych wyzwań. Bywa, że także ciekawą radą możemy działać maluczkim. Taka pewność w nas jest. Ale są takie obszary, białe plamy, gdzie nasza noga także nie stąpała. Obszary mistrzostwa zarezerwowane dla konkretnej umiejętności. Wiedzy w wysokiej formie. Sztuki i pewności absolutnej. Tak przebiegają wszystkie procesy poznawcze niepołączone z bliskimi umiejętnościami. Procesy, których nie wiąże się z żadną dziedziną.

psychoterapeuta bielskoJoanna Kobiela Psycholog Psychoterapeuta Bielsko-Biała

Poznawanie struktur systemu Tak same się dzieje z organizmem. Jak każdą strukturę trzeba poznać. Trzeba zwiedzić miejsca oryginalne natomiast też zwykłe też. I kiedy od jakiegoś narzędzia nabawić się "odcisków". Plusem jest zdecydowanie to, że potrafimy brać na wsparcie zespołu technicznego. Użyteczność systemu potwierdzana jest zawsze nowymi wdrożeniami. O innowacyjności zaświadczają naoczni świadkowie. Niektórzy w euforii używają takich określeń jak "rewolucja". Cokolwiek są na zasady, dowiemy się, biorąc sposób w mienie również zjadając go, aż do pobrania mistrzostwa.